Продукція напряму від виробника
тел. +38 (098) 44 33 801
тел. +38 (095) 45 33 801
менеджер тел. +38 (097) 84 93 930
ПРО НАС

Раді вітати Вас в нашому магазині


Інтернет магазин «Magnitkos» представляє якісну сувенірну продукцію Косова, міста прославленого народними майстрами і ремеслами. Фірмові вироби «Magnitkos» - сувеніри оптом і в роздріб тут Ви можете придбати за доступними цінами.

Предмети з натуральних матеріалів, зокрема дерева і фанери, з елементами гравіювання зараз як ніколи актуальні і затребувані, вони прекрасно доповнюють житлові та офісні приміщення, являючи собою дивину Гуцульщини, яка не розчиниться в просторі і не залишиться непоміченою.

Інтернет магазин «Magnitkos» пропонує купити сувенірну продукцію оптом від виробника без посередників. Фірма спеціалізується на лазерному різанні й гравіруванні, виробляє магніти, серветниці, дерев'яні підставки під гаряче, інші сувеніри, купити які тепер можна в режимі онлайн. У нас зайняті дизайнери, працівники цеху, менеджери, словом, команда висококласних фахівців, яка злагоджено працює на результат.

Компанія має в своєму розпорядженні власне якісне високотехнологічне обладнання, що дозволяє створювати сувенірну продукцію методом лазерного гравірування. Оскільки у виробничому процесі задіяний лазерний гравер, декоративне оформлення виробів відрізняється прекрасним видом, і дерев'яні сувеніри виглядають як предмети мистецтва.

Лазерно-гравірувальний апарат працює зі всілякими матеріалами. Він здатний нанести зображення на фанеру, дерево, метал, пластик, шкіру, скло, кераміку, камінь і інші матеріали. Лінії гравіювання наносяться сфокусованим променем, отриманого від світла, що проходить через дзеркальну систему до лінзи. З лінзи промінь потрапляє на поверхню виробу і випаровує або випалює матеріал за заданою програмою. Таким чином, наноситься будь-яке зображення або напис.

Ми працюємо з натуральними матеріалами, використовуємо екологічно чисте дерево і фанеру. Купити сувеніри з лазерною різкою і гравіюванням в інтернет магазині «Magnitkos» - значить отримати якісні та безпечні вироби, які можуть використовуватися як декоративні елементи будинку. До слова, фанера сама по собі екологічна, так як виготовляється з деревини. Спресовані полотна з лущеного деревного шпону нешкідливі і широко застосовуються при виробництві сувенірів.

Використовуючи сучасне обладнання та перевірені матеріали, магазин сувенірної продукції «Magnitkos» виробляє будь-які обсяги продукції і пропонує сувеніри оптом. Ми працюємо навіть в нічну зміну і можемо забезпечити виготовлення товарів для великих замовників, тому не складе ніяких проблем за попереднім замовленням купити магніти, підставки, серветниці великим оптом.

У нас Ви можете вибрати і придбати кращі сувеніри поштою. Співробітники магазину допоможуть підібрати подарунок по каталогу і оформити замовлення, ввічливо розкажуть про особливості продукції, з увагою поставляться до кожного клієнта. Тому при виникненні будь-яких питань щодо лазерного різання, гравіювання, готових виробів оптом Ви можете зв'язатися з менеджерами, використовуючи наші канали зв'язку (телефон тел. +38 (098) 44 33 801 тел. +38 (095) 45 33 801 , e-mail magnitkos@ukr.net ).

Ми пропонуємо своїм клієнтам зробити вибір з наявних оригінальних дерев'яних магнітів і піднести їх у вигляді сувенірів близьким людям, родичам, колегам. Наш великий каталог продукції здивує різноманітністю кожного покупця, але якщо сталося так, що в асортименті магазину Ви не знайшли те, що шукали (наприклад, Ваше місто або ще що-небудь), не впадайте у відчай, адже ми йдемо назустріч своїм клієнтам і допомагаємо створювати нові подарунки, матеріалізуючи ідеї та побажання замовника в готовому виробі.

Пропонуємо скористатися послугою замовлення індивідуального дизайну сувеніру. Наші дизайнери втілять всі Ваші думки, і протягом 1-2 днів ми виготовимо до 5 видів магнітів або іншої сувенірної продукції з дерева і фанери. Крім того, якщо Ви підшукали для себе в каталозі яку-небудь роботу, але хочете чимось доповнити її або щось змінити (колір, напис, малюнок і т.п.), ми зробимо все, як Ви побажаєте.

Незвичайні і особливі дерев'яні сувеніри інтернет магазин «Magnitkos» готовий виготовити по Вашому макету. Це буде дійсно ексклюзив, і Ви можете бути впевнені, що Ваші подарунки - єдині в своєму роді. Для виготовлення макета з нуля нам знадобиться фотографія і короткий опис виробу. При бажанні Ви можете намалювати макет замовлення самостійно, в цьому випадку послуги дизайнера не оплачуються. Також безкоштовною для Вас є робота дизайнера за індивідуальний макет сувеніра при замовленні від 30 одиниць товару. Дизайн макета оплачується замовником, якщо в замовленні менше 30 магнітів. Ціна макета варіюється в залежності від складності та обговорюється з клієнтом в кожному окремо взятому випадку.

При створенні макета необхідно використовувати програму Corel Draw не новішу за версію X4, зображення векторне чорно-біле, шрифти необхідно перевести в криві.

Лазерна різка та гравіювання на дерев'яних сувенірах - основний напрямок роботи нашої компанії. Магазин сувенірів «Magnitkos» постійно працює над розширенням свого асортименту і дружньо налаштований до критики і зауважень.

Купити у нас магніти оптом можна в будь-який час, ми відкриті 24 години на добу. Замовляйте дерев'яні сувеніри онлайн через корзину, і ми якнайшвидше надішлемо Вам замовлення самим надійним сервісом доставки.

Для оптових покупців діє система знижок. Дзвонити за телефоном:
тел. +38 (097) 84 93 930 (Олександр)